Наприкінці року первинні журналістські осередки відзвітували про свою діяльність. Вже вкотре починання Криворізької міської журналістської організації, яку багато років очолює Людмила Миколаївна Тіміргалєєва, є прикладом для наслідування.
Журналісти Кривого Рогу – ініціатори різноманітних благодійних акцій. Чимало заходів проводяться на підтримку бійців у зоні АТО та родин переселенців. Працівники ТРК «Криворіжжя» організували щомісячний добровільний збір коштів для допомоги бійцям 17-ї танкової бригади. Журналісти газети «Пульс» і її редактор Олена Стулій – постійні гості будинку інвалідів, військової частини 3011, будинку милосердя, дитячих інтернатів. І цей список добрих справ криворізьких колег можна продовжувати.
Традиційно у серпні пройшов ІV міський фестиваль меду, головним організатором якого є член правління Криворізької міської організації НСЖУ Микола Крамаренко. До міста з’ъхались пасічники з 10 областей України, а до журналістів-«червоногірничан» залюбки приєдналися представники інших ЗМІ. Також у жовтні Микола Крамаренко ініціював перший дерев’яний фестиваль.
Шанують криворізькі спілчани досвід колег. У міському музеї відбулися вечори пам’яті ветеранів журналістики Давида Кана і Тетяни Воронової. Цьогоріч Давиду Кану встановлено меморіальну дошку на будинку, де він жив.
Крім того, варто відзначити активність журналістів у роботі з молоддю. У редакції «Червоного гірника» проводяться творчі зустрічі юнкорів з журналістами газети. Так в листопаді підростаюча зміна поспілкувалася з досвідченими журналістами Мотроною Пановою та Віталієм Ткачуком. Цей корисний діалог-навчання з майбутніми акулами пера вирішено продовжити і у 2015 році.
Спілчани не лише підтримують професійне зростання молоді, а й все активніше долучаються до спортивного життя. З нагоди професійного свята на турбазі в Мар’янівці стартувала міська журналістська спартакіада, а у травні понад 20 криворізьких журналістів з різних ЗМІ взяли участь у загальноміській легкоатлетичній естафеті.
Немає коментарів:
Дописати коментар